O firmie

Witamy na naszej stronie. Jeśli się tutaj znalazłeś(aś) to znaczy, że problem bezpieczeństwa na drodze nie jest Ci obojętny. I dobrze, trzymaj tak dalej !!!

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oraz dystrybucją różnego rodzaju odzieży odblaskowej i elementów czy też gadżetów odblaskowych. Ofertę naszą dedykujemy wszystkim, którzy pragną zwiększyć bezpieczeństwo nie tylko własne i swoich najbliższych ale także osób zupełnie obcych. To właśnie ich potrzeby i wymagania determinują naszą pracę i kształtują nasze produkty.

Oferując nasze produkty odblaskowe kierujemy się zasadą, iż ekonomia i oszczędność nie polegają na zakupie najtańszych produktów odblaskowych, ale na wyborze najkorzystniejszej ceny gwarantującej jakość, innowacyjność, bezpieczeństwo użytkowania i przede wszystkim dostosowanie ich do potrzeb każdego klienta.

W ofercie odblasków posiadamy zarówno produkty będące środkiem ochrony indywidualnej zgodnie z rozp. Ministra Gospodarki z dn. 21.12.2005 r. jak i zwykłe gadżety odblaskowe nie stanowiące wg. ww. ustawy środka ochrony indywidualnej - wybór zakupu pozostawiamy klientowi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odblasków !

Pracujemy od poniedziałku – do piątku w godz. 8.00 - 16.00.