Pytania i ciekawostki o odblaskach

Jeśli problem bezpieczeństwa nie jest Ci obojętny to ta strona jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Noszenie odblasków chroni Twoje zdrowie i życie po zmroku i w warunkach ograniczonej widoczności.

Firma LUBMAR zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży ostrzegawczej i różnego rodzaju elementów odblaskowych, które można wykorzystać w różny sposób i być przy tym bezpiecznym na drodze. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie - każdy kto chce być bezpiecznym na drodze. Właśnie takie osoby determinują nas do działania i kształtują produkty, które dla Was produkujemy.

W dziale "Pytania i ciekawostki" znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat odblasków. Będziemy tu odpowiadać na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Jesteśmy zespołem ludzi dla których bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne i chcemy zarazić wszystkich tą wiedzą. Noście odblaski nie dla tego, że jest taki obowiązek - noście odblaski przyjemnością zarówno dla swojego bezpieczeństwa jak i dla bezpieczeństwa innych.

Komu możemy pomóc?

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów z elementami odblaskowymi, które się spodobają nie tylko dzieciom, ale również młodzieży i dorosłym. Nasze produkty zostały stworzone tak, by spełniały oczekiwania różnych odbiorców. U nas znajdziesz różnego rodzaju odblaski dla dzieci i młodzieży, odzież ostrzegawczą dla pracowników drogowych i służb mundurowych oraz kamizelki odblaskowe i narzutki ostrzegawcze dla każdego kto chce być bezpieczny na drodze.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla:

  • służ mundurowych (Policji, Straży Granicznej, Żandarmerii, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Leśnej)
  • szkół i przedszkoli
  • Urzędów Miast i Gmin
  • motocyklistów i rowerzystów
  • drogowców
  • dzieci i rodziców

Dodatkowo w naszej odblaskowej ofercie znajduje się zestaw mini miasteczko drogowe, które pozwala w łatwy i przyjazny dla maluchów sposób uczyć się znaków i przepisów drogowych.

Po co odblaski?

Widzieć i być widocznym to dwa całkiem różne pojęcia, których piesi często nie rozróżniają. Po zmroku widoczność jest bardzo ograniczona i to, że pieszy widzi nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd nie oznacza, że kierujący pojazdem widzi pieszego!

Odblaski mogą pomóc kierującemu pojazdem w porę Cię zauważyć i zareagować, a tym samym uniknąć wypadku.

U nas znajdziesz różnego rodzaju elementy ostrzegawcze, które mogą uratować zdrowie i życie.

Dla kogo mini miasteczko drogowe?

Mini miasteczko drogowe to doskonały sposób na naukę i rozwijanie umiejętności poruszania się w ruchu drogowym najmłodszych uczestników ruchu czyli dzieci. Symulacja ulic z prawdziwymi znakami drogowymi - w wersji mini - daje dzieciakom możliwość poznania zasad ruchu drogowego w przyjemny i zrozumiały na ich wiek sposób. Nauka odbywa się poprzez zabawę, w tatki sposób jest łatwa przez dzieci do zapamiętania. 

Czytaj więcej...