Kamizelki odblaskowe z napisem policja

Kamizelki odblaskowe w kształcie bezrękawnika zapinanego z przodu na klamrę zaciskową, wykonana jest z dzianiny poliestrowej w kolorze żółtym z naszytymi pasami z folii pryzmatycznej w kolorze żółtym oraz elementami odblaskowymi w kolorze żółtym z napisem POLICJA (liternictwo barwy czarnej). Oblamowana materiałem z dzianiny poliestrowej koloru żółtego z naniesioną srebrną folią odblaskową o szer. 10mm.
Na górnej części pleców naszyty jest duży napis odblaskowy POLICJA o wymiarach 310 x 100 mm wykonany z pryzmatycznego materiału odblaskowego w kolorze żółtym z naniesionym metodą sitodruku czarnym napisem POLICJA.
Na górnym lewym przodzie kamizelki odblaskowej naszyty jest mały napis POLICJA o wymiarach 130 x 50 mm wykonany z pryzmatycznego materiału odblaskowego w kolorze żółtym z naniesionym metodą sitodruku czarnym napisem POLICJA.
Na prawym górnym przodzie kamizelki odblaskowej naszyty jest pas pryzmatycznej taśmy odblaskowej w kolorze żółtym o szerokości 50 mm. W dolnej części kamizelki na całym obwodzie w odstępie 5 cm naszyte są dwa pasy pryzmatycznej taśmy odblaskowej w kolorze żółtym o szerokości 50 mm każdy.
Kamizelka przeznaczona jest do noszenia zewnętrznego dla Policjanta w celu zapewnienia widoczności w ciągu dnia i nocy oraz w różnych warunkach pogodowych.
Materiały i wykonanie spełniają wymagania normy PN EN ISO 20471. Kamizelki posiadają znak CE.
Dostępna rozmiarówka: S – XXXL.

Kamizelki odblaskowe