Taśmy odblaskowe i naszywki na odzież

Odblaski typu naszywki i taśmy odblaskowe to elementy ubioru, które powinny pojawiać się na naszej odzieży, odzieży naszych dzieci oraz pracowników. Taśmy odblaskowe naszyte na odzież zwiększą widoczność w różnych warunkach atmosferycznych, czy drogowych a widoczność w takich sytuacjach to bezpieczeństwo.

Naszywki odblaskowe to zarówno identyfikacja pracodawcy jak i zwiększona widoczność – na odblaskowym tle naniesione jest bowiem logo lub nazwa danej instytucji czy organizacji.

W ofercie taśm odblaskowych i naszywek ostrzegawczych posiadamy:

  • naszywki wykonane z wysokiej jakości mikropryzmatycznej folii odblaskowej w kolorze żółtym fluorescencyjnym lub białym standardowe wymiary naszywek z folii pryzmatycznej to: 130x50 mm; 155x80 mm; 310x100 mm; 310x150 mm; 325x175 mm;
  • naszywki wykonane z tkaniny z naniesionym w formie loga lub napisu srebrnym materiałem odblaskowym
  • mikropyzmatyczne taśmy odblaskowe (dostępne szerokości 50 mm, 25mm,10 mm)
  • srebrne taśmy odblaskowe (dostępne szerokości 50 mm, 25mm,10 mm)
  • taśmy fluorescencyjno-odblaskowe z naniesionym odblaskiem o szer. 20 lub 25mm na tkaninę poliestrową o szerokości 50 mm barwy żółtej lub pomarańczowej

Produkt nie należy stosować jako środek ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministerstwa Gospodarki z dn. 21.12.2005 w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej. Nie należy produktu utożsamiać z akcesoriami zapewniającymi podwyższoną widoczność do użytku poza zawodowego określonymi w normie PN EN 13356.