Odblaski dla szkół i przedszkoli

Strój dla STOPKA

Strój dla STOPKA

Strój dla Stopka to strój dla osób uprawnionych do wstrzymywania ruchu pojazdów w celu umożliwienia bezpiecznego przekroczenia jezdni dzieciom i osobom niepełnosprawnym.
Oferowane produkty wykonane są zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 lipca 2008 w sprawie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. Nr 132 poz. 839) oraz w sprawie wzoru ubioru niektórych osób uprawnionych do wydawania poleceń i sygnałów w zakresie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. Nr 132 poz. 840).
Płaszcz STOP posiada wymagany prawem znak CE.


Tarcza ostrzegawcza STOP

Tarcza ostrzegawcza STOP służy do zatrzymywania pojazdów przez osoby uprawnione w celu wstrzymania ruchu pojazdów i umożliwienia bezpiecznego przekroczenia jezdni dzieciom. Produkt wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. Rozporządzenie MSWiA z dn. 6 lipca 2010 roku w sprawie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. nr 123 poz. 840)

Tarcza ostrzegawcza

Czapka odblaskowa

Czapka odblaskowa ocieplana

Czapka odblaskowa z daszkiem ocieplana koloru pomarańczowego doskonałe uzupełnienie stroju dla osoby przeprowadzającej dzieci przez jezdnię.


Zestaw mini miasteczko drogowe dla przedszkolaka.

Już od najmłodszych lat, poprzez zabawę dzieci mogą zapoznawać się oraz uczyć bezpiecznego zachowania na drodze. Mini miasteczko drogowe dla przedszkolaka umożliwia bowiem aktywne uczestnictwo dzieci w zajęciach przedstawiających ruch drogowy. Przy pomocy tego zestawu dzieci uczą się poprzez zabawę i zdobywają doświadczenie w warunkach zbliżonych do naturalnych sytuacji na drodze

W skład naszego mini miasteczka drogowego wchodzi:
  • makiety imitujące pojazdy (ambulans, wóz strażacki, samochód policyjny, autobus, tramwaj, samochód osobowy, samochód ciężarowy, motocykl, rower) nakładane przez głowę, z dodatkowymi gumkami mocującymi z boku do wyboru makiety tekturowe lub wykonane z dzianiny
  • mini znaki drogowe (wykonane z materiału PCV, wysokość 105 cm) – 11 szt.
  • dwa przesuwne sygnalizatory świetlne 2-komorowe dla ruchu pieszego oraz dwa przesuwne sygnalizatory świetlne 3-komorowe dla ruchu kołowego (wykonane z materiału PCV z naklejkami odblaskowymi imitującymi światła)
  • komplet mat gumowych antypoślizgowych o szerokości 60 cm, długości 105 cm i grubości 3 mm (8 x ścieżka, 2 x zakręt, 2 x przejście dla pieszych)
  • elementy pomocnicze: czapka policjanta, gwizdek, opaska odblaskowa – po 1 szt.
Mini miasteczko drogowe

Nakładki odblaskowe
Nakładki odblaskowe

Nakładki odblaskowe dla dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym

Zastosowanie: służą do zwiększenia bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego podczas spaceru. Doskonale zastępują tradycyjne kamizelki. Mogą służyć jako identyfikacja grupy przedszkolnej na spacerze – np. Grupa Misiów Wykonane są z mikropryzmatycznej folii odblaskowej dzięki czemu posiadają dużą powierzchnię odblaskowości. Dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Uwaga – nie utożsamiać produktu ze środkiem ochrony indywidualnej.


Wąż spacerowy

Wąż spacerowy wykonany jest z fluorescencyjnej tkaniny w kolorze żółtym wypełnionej lekką pianką. Na wężach znajdują się odblaskowe uchwyty ułatwiające dzieciom ustawienie się w parach. Wąż służy do zachowania bezpieczeństwa i dyscypliny podczas spacerów z grupą dzieci.

Może również służyć do zabaw ruchowych, ćwiczących utrzymanie równowagi. Zróżnicowana ilość uchwytów ustalana indywidualnie przy zamówieniu pozwala na dostosowanie produktu do ilości dzieci znajdującej w grupie.

Wąż spacerowy z odblaskami

Zawieszki odblaskowe

Zawieszki odblaskowe

Każdy produkt wykonany z mikropryzmatycznej folii odblaskowej, pakowany pojedynczo w woreczek wraz z łańcuszkiem lub karabińczykiem. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i kształtów, z nadrukiem standardowym lub indywidualnym na życzenie klienta. Oferowany produkt doskonale sprawdza się jako odblask na drodze – przyczepiony do tornistra twojego dziecka sprawi że będzie ono lepiej widoczne dla nadjeżdżającego pojazdu. Produkt dostępny w wersji reklamowej jako gadżet lub ze znaczkiem CE jako środek ochrony indywidualnej.


Pulsacyjny brelok odblaskowy

Odblask w postaci zawieszki twardej posiadający odblaskowy pryzmat oraz pulsacyjne światło. Wyposażony jest w diodę LED z możliwą pracą w trzech trybach. Wymiary produktu- średnica koła 55 mm; wysokość wraz z mocowaniem 120 mm. Dostępne kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski. Istnieje możliwość wykonania nadruku.

Brelok odblaskowy

Opaski odblaskowe

Opaski odblaskowe zapinane na rzep

Opaski wykonane z materiału poliestrowego z naniesionym srebrnym paskiem odblaskowym o szerokości 2,5 cm.

Wymiary opaski - długość 40 cm, szerokość 5 cm.

Dzięki zastosowaniu zapięcia na rzep istnieje możliwość regulacji zapięcia dostosowując opaskę do indywidualnego rozmiaru.

Dostępne kolory – fluorescencyjny żółty oraz pomarańczowy.


Czapka odblaskowa z daszkiem

Czapka z daszkiem wykończonym odblaskowym paskiem. Zapinana na rzep dzięki czemu istnieje możliwość regulacji obwodu. 5 paneli.
100 % bawełna


Dostępne kolory – żółty, czerwony, granatowy, pomarańczowy

Czapka odblaskowa

Worek odblaskowy na obuwie

Worek odblaskowy na obuwie

Materiał wierzchni poliester 190T, wyposażony w sznurek umożliwiający noszenia worka na plecach. Wymiary worka – 35 x 41cm

Dodatkowo  na przedniej stronie worka została naszyta taśma odblaskowa  w celu zwiększenia widoczności osoby niosącej worek na plecach.

Istnieje również możliwość naniesienia na przednią stronę worka odblaskowego logo lub innej aplikacji.

Dostępne kolory: czerwony, granatowy, żółty, pomarańczowy , zielony.


Odblaskowa maskotka 

Brelok odblaskowy w kształcie zwierzątka wykonany z materiału odblaskowego dodatkowo wyposażony w kółko na klucze.

Istnieje możliwość wykonania niewielkiego nadruku w dolnej części maskotki.

Zapytaj o dostępne wzory

Maskotka odblaskowa

Kamizelki oblaskowe

Kamizelki odblaskowe z pasem

Kamizelka odblaskowa w rozmiarze uniwersalnym (60 cm x 69 cm) wykonana z materiału poliestrowego siateczkowego, obszyta dwoma pasami odblaskowymi.


Dostępne kolory – żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, zielony, niebieski, czarny.


Produkt nie należy stosować jako środek ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministerstwa Gospodarki z dn. 21.12.2005 w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej. Nie należy produktu utożsamiać z akcesoriami zapewniającymi podwyższoną widoczność do użytku poza zawodowego określonymi w normie PN EN 13356.


Osłonka na plecak z odblaskowym paskiem

Praktyczna osłonka na plecak wykonana z nylonu w kolorze fluorescencyjno żółtym z dwoma srebrnymi pasami odblaskowymi.

Wymiary produktu 85 x 65 cm; dodatkowe wykończenie taśmą umożliwia regulację wielkości w zależności od rozmiarów plecaka.

Idealne wyposażenie każdego rowerzysty, turysty a nawet ucznia na drodze.


Produkt nie należy stosować jako środek ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministerstwa Gospodarki z dn. 21.12.2005 w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej. Nie należy produktu utożsamiać z akcesoriami zapewniającymi podwyższoną widoczność do użytku poza zawodowego określonymi w normie PN EN 13356.

Odblaskowy pokrowiec na plecak

Opaski odblaskowe z diodami

Opaska odblaskowa z diodami

Pasek zapinany na rzep z 4 czerwonymi diodami LED doskonały na piesze lub rowerowe wycieczki.
Dostępne kolory: biały, żółty, pomarańczowy. Produkt ten pozwoli Tobie być widocznym na drodze w ciemności.


Czapka odblaskowa z daszkiem

Czapka z daszkiem w kolorze fluorescencyjnym.

Posiada regulowane zapięcie z tyłu czapki dzięki czemu istnieje możliwość regulacji obwodu.

5-cio panelowa - panel przedni i daszek czapki podszyte miękką pianką, tylne panele wykonane z przewiewnej siateczki.

Materiał - poliester

Dostępne kolory – żółty, różowy, zielony, pomarańczowy.

Czapka dostępna również ze srebrnymi pasami odblaskowymi.

Czapka odblaskowa