Drogowe flary ostrzegawcze

Drogowe Flary Ostrzegawcze

Drogowe flary ostrzegawcze to produkt, którego podstawowa użyteczność polega na niezwykle skutecznym – w każdych warunkach pogodowych (deszcz, śnieżyca, silny wiatr, mgła) oraz topograficznych – sygnalizowaniu kierowcom o awaryjnych postojach na drodze innych pojazdów, miejscach kolizji lub innych zdarzeniach mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego.

ZALETY FLAR ostrzegawczych to przede wszystkim doskonała widoczność z dużej odległości ich jaskrawo czerwonego płomienia, który nie gaśnie przy silnym wietrze ani padającym deszczu czy śniegu. Skuteczność w sygnalizowaniu niebezpieczeństwa na drodze, łatwość i pełne bezpieczeństwo stosowania jak i przechowywania. Flara jest uzupełnieniem trójkąta ostrzegawczego oraz dodatkowym środkiem bezpieczeństwa.

Drogowe Flary Ostrzegawcze zostały dopuszczone do obrotu handlowego na Terenie Polski na podstawie decyzji Ministra Gospodarki i posiadają wymagany Certyfikat Klasyfikacyjny (Certyfikat Bezpieczeństwa) Instytutu Przemysłu Organicznego Nr 072/IPO/99 oraz Nr 011/IPO-BW/2014.

Flary odblaskowe